O nás

Jsme odborníci na řešení označování výrobků a identifikaci výrobků

AG-FOIL Bohemia, s.r.o. je obchodně výrobní společnost v oblasti označování a identifikace výrobků. Jsme společnost s dlouholetou výrobní tradicí a patříme mezi největší výrobce termotransferových fólií pro tisk čárových kódu, ražebních (datumovacích) fólií, polygrafických fólií pro horkou ražbu a zlacení výrobku, textilních etiket, samolepících logistických, plně grafických, nesamolepících etiket. Všechny naše výrobky vyrábíme ve standardních rozměrech, nebo se můžete rozhodnout pro výrobek na míru pro všechny běžné typy termotransferových tiskáren, jako jsou ZebraSatoAvery DennisonDatamax, Monarch, Intermec, Cab a mnoho dalších.

Mezi naše produkty patří také tiskárny pro označování produktů. Nabídnout vám můžeme tiskárny Termotransferové, Speciální nebo InkJet. 

Jak již název napovídá, termotransferové tiskárny tisknou pomocí tepla. Jedná se o jednu z podkategoriítermálních tiskárenTermální tiskárny se dělí na tiskárny s přímým tiskem a právě na termotransferové tiskárny. V naší nabídce najdete termotransferové tiskárny značek ZebraSatoAvery DennisonDatamax a inline tiskárny Savema.

Digitální plnobarevný tisk etiket má mnoho významných výhod. Námi dodávaným řešením jsou speciální barevné tiskárny PRIMERA.

V neposlední řadě nabízíme také InkJet tiskárny značky Zanasi. Tyto InkJet tiskárny označují nástřikem jednotlivé výrobky, obaly, etikety i ve vysokém rozlišení. InkJet tiskárny Zanasi mohou pracovat i v náročných provozech a uspokojí celou řadou inkoustů: MEK, Ethanol, UV nebo pigmentové.

Zákazníky společnosti jsou tuzemské i zahraniční podniky různých oborů a velikostí. Aby společnost zkvalitnila své služby, klade hlavní důraz na osobní kontakt se zákazníkem, přičemž přímo u něj umí prezentovat kvalitu produktů, které vyrábí na míru podle přání zákazníka. Současná výroba je vysoce produktivní, ekonomicky efektní, ekologicky čistá, máme zavedený systém řízení a certifikace ISO 9001 a ISO 14001 zaměřený na vysokou kvalitu provedení a funkci našich výrobků.

Proč AG-FOIL BOHEMIA?

Produkty z AG-FOIL Bohemia jsou tedy výrobkem, který nejenže slouží svému účelu, ale také nezatěžují naše životní prostředí. AG-FOIL Bohemia má moderní technické vybavení, široký výrobní rozsah, pružnost a odpovídá potřebám dnešního zákazníka.
Zárukou úspěšné strategie společnosti je vysoká profesionalita zaměstnanců, neustále zdokonalována rozvojem technologie na základě požadavku trhu a spotřebitelů. Všechny tyto a další technické a technologické faktory poskytují stabilní základ pro plynulý růst společnosti.

Co je naším cílem?

Zásadou společnosti je nabídnout komplexní servis a dodávku produktů pod jednou střechou v oblasti identifikace a označování produktů s vysokou kvalitou servisu, efektivnosti a racionality veškeré činnosti ve prospěch obchodního úspěchu a maximální spokojenosti zákazníka.
Hlavním mottem od založení společnosti AG FOIL Bohemia a lidí, kteří v ní pracují je 'Váš úspěch je naším cílem'.
Dovolte nám s Vámi spolupracovat v oblasti Vašeho etiketování, štítkování, čárových kódů, identifikačních procesů a my Vám garantujeme, že pro Vás vždy najdeme řešení v procesu označování výrobků.